Drill Rig PD 30/18 RP

PRIME DRILLING GmbH z siedzibą w Wenden (Niemcy) od ponad 10 lat zajmuje się produkcją wielkogabarytowych systemów wiertniczych HDD. Wysoka jakość, niezawodność oraz zastosowanie prostych i sprawdzonych rozwiązań technicznych zyskało uznanie na całym świecie, a szczególnie zostało docenione w niegościnnych i ekstremalnie trudnych rejonach Alaski i Syberii.

Kluczowe parametry:

Pull force: 300 kN
Torque: 18 kNm
Najniższa cena od 30 dni: 0,00 PLN
W chwili obecnej PRIME DRILLING GmbH może się pochwalić dostawą ponad 150 systemów wiertniczych, które pracują niemalże na wszystkich kontynentach.

Ideą konstruktorów Prime Drilling jest tworzenie systemów wiertniczych o najwyższym stopniu niezawodności. Przemyślana konstrukcja jest zawsze przyjazna operatorom, a obsługa serwisowa na placu budowy, wykonywana często we własnym zakresie, nie stanowi żadnego problemu. Systemy sterowania są dublowane i w przypadku awarii zawsze istnieje możliwość dokończenia pracy w trybie awaryjnym.

W ofercie PRIME DRILLING GmbH znajdziecie Państwo systemy kompaktowe o sile ciągu 40 do 250 ton oraz produkowane wg indywidualnych potrzeb systemy, w których parametr siły ciągu może przekraczać nawet 500 ton. Np. pompy płuczkowe konstrukcji PD osiągają wydajności 2500 litrów/minutę, a ich zużycie zostało znacznie ograniczone poprzez opracowanie konstrukcji opartej na wolnoobrotowym napędzie. Elastyczna oferta producenta sprawia, że możecie Państwo wg własnych potrzeb skonfigurować system wiertniczy lub zmodernizować już posiadany.
Specjaliści Prime Drilling bardzo chętnie uczestniczą osobiście w procesie wierceń i służą swoim doświadczeniem przy doborze optymalnych rozwiązań.
Więcej informacji na temat produktów i firmy PRIME DRILLING GmbH uzyskacie Państwo kontaktując się z naszymi Specjalistami.