Wiercenie w trudno dostępnych miejscach!

Mocne kompaktowe urządzenia wiertnicze z serii B pozwalają wykonywać wiercenia na głębokość do 100 m oraz w trudno dostępnych miejscach.

Szerokość transportowa wynosząca 88 cm oraz wysokość wynosząca tylko 195 cm gwarantują, że urządzenie zmieści się w każdych drzwiach co pozwoli dotrzeć na każde podwórze i do każdego ogrodu. Jednocześnie seryjne wyposażenie obejmujące gąsienicowy zespół jezdny pozwoli łatwo dotrzeć do celu także w trudnym terenie.

Nasze urządzenia wiertnicze stosowane są z tego względu do wiercenia studni, odwiertów geotermicznych oraz geologicznych odwiertów poszukiwawczych. Niska waga, kompaktowa budowa oraz zintegrowane zespoły (jak np. jednostka napędowa poprzez gąsienicowy zespół jezdny, wydajne pompy płuczące, zdalne sterowanie) pozwalają zredukować koszty inwestycji oraz dozbrajania do minimum i zwiększają tym samym zyski!

Dostarczamy konieczne wyposażenie oraz dokładnie opracowaną koncepcję do niemal każdego zastosowania. Wystarczy poprosić nas o przygotowanie indywidualnej oferty!

Pytania, wątpliwości? Proszę o bezpośredni kontakt telefoniczny lub poniżej w formularzu: +48 501 899 260