Serwis, naprawa kretów do przecisków, wiertnic

Najwyższa jakość usługi serwisowania, konserwacji oraz przeglądu maszyn do przecisków

Serwis urządzeń typu kret marek Tracto-Technik, Hercu Pneumatic, Terra, Terma, Hammerhead

Serwis fabryczny TRACTO-TECHNIK GmbH w Polsce.


Nasz dział serwisowy DTA-TECHNIK jest zawsze do Państwa dyspozycji. Jesteśmy w stałym kontakcie z wieloma firmami oraz inżynierami producentów maszyn. Oferujemy nie tylko szeroki wachlarz usług ale również części zamienne do kretów. Wykonujemy przeglądy maszyn, naprawy gwarancyjne, pogwarancyjne oraz dostarczamy części zamienne. Jako firma dysponujemy własnym centrum szkoleniowym, które pozwala nam szkolić operatorów maszyn z zakresu podstawowej obsługi serwisowej i zasad bezpiecznej pracy. Posiadamy specjalistyczne oprogramowanie i wyposażenie serwisowe przy pomocy, którego możemy szybko zlokalizować usterkę i ją usunąć. Nasz samochód serwisowy jest zawsze gotowy do pracy w trybie pilnym.

Pytania, wycena? Pisz do nas lub dzwoń:  +48 789 302 820

Od ponad 20 lat z naszego doświadczenia korzystają również Klienci, posiadający maszyny innych marek. Największą zaletą maszyn marki TRACTO-TECHNIK jest to, że zostały zaprojektowane, aby było je można serwisować we własnym zakresie. Jest to bardzo ważnego, gdyż są to specjalistyczne maszyny budowlane i zdarza się, że usterkę trzeba usunąć w warunkach niemalże bojowych. Ponieważ fabryka TRACTO-TECHNIK jest oddalona niespełna 250km od granicy Polski (zakład w Lutzen), wszystkie części eksploatacyjne, zamienne oraz osprzęt do maszyn w nagłych przypadkach możemy dostarczyć w ciągu 24 lub 48 godzin.

Serwis kretów oraz innych urządzeń i maszyn do technologii bezwykopowych (krety do przecisków, wiertnice HDD, maszyn do krakingu) w zakresie przeglądu, naprawy oraz konserwacji i modernizacji.   

Przegląd, konserwacja kretów oraz naprawa maszyn przeciskowych, wciągarek linowych (firm Bagela, Terra Thaler, Volta, OMAC), wdmuchiwarek światłowodów, kompresorów oraz wind załadowczych.

Usługi warsztatowe: naprawa kretów do przecisków, toczenie konwencjonalne, frezowanie konwencjonalne, piaskowanie, cięcie, spawanie stali węglowej, nierdzewnej i aluminium, zaciskanie węży hydraulicznych, precyzyjne gięcie rur konstrukcyjnych i hydraulicznych Tubomat, uzbrajanie rurek instalacji hydraulicznych.  

Pytania, wycena? Pisz do nas lub dzwoń:  +48 789 302 820

Skontaktuj się z nami

Informujemy, iż odpowiedź na Państwa pytanie zostanie udzielona przez firmę DTA-TECHNIK Sp. z o.o. na podany adres e-mail. Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez firmę DTA-TECHNIK Sp. z o.o. dla celów udzielenia odpowiedzi. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do uzyskania odpowiedzi. Administratorem danych jest firma DTA-TECHNIK Sp. z o.o..