Kompresory

Zakres regulacji ciśnienia: 5-12 bar
Silnik (turbo diesel): DEUTZ TCD4,1 L4
Moc silnika: 90 kW
Ciśnienie hydrauliczne: 125 bar
Wydatek tłoczenia: 15 l/min
Ciśnienie powietrza maks: 15 bar
Ilość powietrza: 1 m³/min
Ciężar: 142 kg
Ciśnienie powietrza maks: 7 bar
Ilość powietrza: 1.40 m³/min
Ciężar: 710 kg
Ilość powietrza: 4.20 m³/min

Kompresory

CompAir: nowoczesne sprężarki i kompresory powietrza.
CompAir to firma, będąca światowym liderem w zakresie dostarczania nowoczesnych, wytrzymałych sprężarek i kompresorów powietrza o wysokiej jakości użytkowania. Marka istnieje już ponad dwieście lat i dostępna jest również w Polsce.

CompAir – lider w produkcji sprężarek powietrza.
Kompresory CompAir cechują się nie tylko wysoką jakością i niskimi kosztami, ale również wielością wyboru. W naszej ofercie znajdą Państwo kompresor ciśnieniowy i przewoźny, sprężarki śrubowe, kompresor bezolejowy, sprężarki i kompresory śrubowe, łopatkowe, przewoźne, wysokociśnieniowe, osuszacze powietrza: osuszacze ziębnicze oraz osuszacze adsorpcyjne.

Dlaczego warto wybrać właśnie sprężarki CompAir?
Z pewnością interesuje Państwa to, aby kompresory i sprężarki były wydajne, a jednocześnie tanie w zakupie i w użytkowaniu. To możemy zapewnić. Warto podkreślić, że CompAir produkuje sprężarki już od dwustu lat. Firma produkowała sprężarki w czasach, gdy energia elektryczna ludziom się jeszcze nie śniła. To właśnie CompAir  nadaje ton światowemu rynkowi sprężarek, wprowadza nowoczesne rozwiązania technologiczne i dba o to, aby Klienci CompAir byli zawsze zadowoleni.

Kompresory przewoźne CompAir: specyfikacja
Kompresory przewoźne, jakie znajdują się w ofercie naszej firmy, mają zakresy ciśnień, które w zależności od modelu wynoszą od 7 do 24 bar (101 do 350 psi). Taki zakres ciśnień sprężarek przewoźnych powinien zadowolić nawet najbardziej wymagających użytkowników. Pełen asortyment kompresorów przewoźnych obejmuje ponad 30 modeli. Do każdego zastosowania można dobrać model - od najmniejszego
modelu jednoosiowego, zasilającego jedno narzędzie pneumatyczne, aż do innowacyjnego asortymentu sprężarek Turboscrew.

We wszystkich modelach sprężarek przewoźnych jest łatwy dostęp do obsługi i konserwacji. Tablice obsługi są dobrze umieszczone. Wystarczy podnieść pokrywy lub duże włazy.
Z obsługą tych kompresorów jest w stanie poradzić sobie praktycznie każdy, również osoby nie mające wcześniej do czynienia z tego typu kompresorami.

Kompresory i sprężarki przewoźne seria C
Kompresor przewoźny i sprężarka Seria C dysponuje szerokim zakresem opcji, aby dostosować sprężarkę przewoźną do dokładnych wymagań użytkownika.
Opcje obejmują regulowane drągi holownicze, wbudowane generatory A/C w pewnych modelach, dodatkową filtrację, wbudowane chłodnice międzystopniowe, smarownice narzędzi, światła drogowe, zwijarki węży pneumatycznych, jak również malowanie w kolorze wybranym przez klienta i oznakowania.