O firmie DTA-TECHNIK

Słowo od nas:

Rozumiemy Wasze potrzeby, bo jesteśmy w branży technologii bezwykopowych od prawie 30 lat.

Przez ten czas zmieniła się ona bardzo. Nie zmienił się jednak nasz profesjonalizm, zaangażowanie i pasja do niej. Nabyliśmy ogromnego doświadczenia dzięki Wam – użytkownikom oraz dzięki naszemu ciągłemu doskonaleniu się i poszerzaniu wiedzy inżynierskiej. Gdy zaczynaliśmy jako młodzi świeżo upieczeni inżynierowie, ilość maszyn i firm zajmujących się technologiami bezwykopowymi była niewielka. Podobnie było z finansowaniem tego typu inwestycji. Banki bały się  produktu, nie chciały ryzykować. Ale my się nie baliśmy. Mając solidne podstawy wiedzy politechnicznej, młodzieńczy zapał, poszanowanie przyrody i głęboko zakorzenioną odpowiedzialność społeczną, uczciwość i lojalność, sukces promowania technologii wpisującej się w nasze przekonania był pewny. Tak też się stało.

Dzisiejszy rynek technologii bezwykopowych to w ogromnej mierze nasza zasługa. Martwi jedynie to, ze zmiany, które zachodzą, wprowadzają na rynek nowych nieuczciwych ”patoekspertów”. Wykorzystują oni dzisiejsze narzędzia internetowe i informatyczne w sposób wysoce nieetyczny, wprowadzając potencjalnych nabywców technologii bezwykopowych  w błąd i narażając na niepotrzebne koszty. A pamiętać trzeba, że te urządzenia to nie zabawki, jeśli są nieodpowiednio dobrane i ich używanie odda się w ręce niewyszkolonych osób, mogą spowodować naprawdę ogromną katastrofę

Nasze umiejętności informatyczne i całe „piękno” w internecie nie są może naszą najmocniejszą stroną, ale jeśli nas odwiedzicie i potrzebne będzie  fachowe doradztwo inżynierskie w doborze urządzeń i odpowiedniej technologii przy zadaniu, to nie mogliście trafić lepiej! Zapraszamy nie tylko na zakupy, ale też po wiedzę i wsparcie , żebyście byli pewni, że zainwestowany przez Was pieniądz się zwróci, a maszyna nie zawiedzie.

Mgr inż. Tomasz Derwich