O firmie DTA-TECHNIK

Szanowni Państwo,

od 24 lat wspólnie wiercimy, przeciskamy, wymieniamy rury i projektujemy skomplikowane zadania inżynierii bezwykopowej.

Technologie bezwykopowe, budownictwo energetyczne i telekomunikacyjne oraz budownictwo i remonty dróg to dla nas naturalne środowisko, w którym poruszamy się sprawnie już od 1997 roku.

Cieszymy się bardzo ze wspólnych sukcesów. Nasze wysokie kompetencje techniczne potwierdzają nie tylko pozytywne opinie naszych klientów, ale również okresowe audyty przeprowadzane przez Urząd Dozoru Technicznego.

Prezes Zarządu DTA-TECHNIK Sp. z o.o.

mgr inż. Tomasz Derwich

Spółka DTA-TECHNIK z siedzibą w Bachorzewie została założona w 2006 r. , jako wynik wieloletniej współpracy obecnego Prezesa Spółki Tomasza Derwicha z fabryką TRACTO-TECHNIK GmbH&Co.KG, z siedzibą w Lennestadt w Niemczech. Od 15 lat Spółka DTA-TECHNIK jest głównym przedstawicielem niemieckiego producenta urządzeń do technologii bezwykopowych klasy premium w Polsce.
Spółkę DTA-TECHNIK cechuje fachowość, uczciwość biznesowa, zaangażowanie i doskonałe zaplecze techniczne. Bardzo szybko te cechy zostały zauważone przez innych wiodących producentów z branży, dzięki czemu w gronie naszych partnerów biznesowych znajdują się:

  • BAGELA Baumaschinen niemiecki producent wciągarek linowych, recyklerów do asfaltu oraz bardzo bogatej gamy urządzeń dla budownictwa energetycznego i telekomunikacyjnego,
  • PRIME-DRILLING niemiecki producent wielkogabarytowych wiertnic HDD,
  • BOHRTEC niemiecki producent wiertnic ślimakowych i mikrotunelowych

Zaufali nam najlepsi producenci specjalistycznych urządzeń inżynieryjnych na świecie, instytucja Urzędu Dozoru Technicznego oraz setki naszych obecnych Klientów w Polsce i zagranicą. To zaufanie to nasz najcenniejszy dar, o który sumiennie dbamy codzienną pracą.

Zapraszamy do otwartych pytań w zakresie technologii bezwykopowych, budownictwa energetycznego i telekomunikacyjnego, urządzeń drogowych oraz wszystkich pokrewnych dziedzin. Chętnie podzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem, a przede wszystkim, chcielibyśmy być Państwa partnerem w inwestycji.