Kret do przecisków Grundomat 65 NG

Kret GRUNDOMAT to najpopularniejsze i najczęściej wykorzystywane urządzenie do niesterowanych przecisków instalacyjnych. Działa on w zakresie od 45 do 180mm.
Przedstawiony kret - rakieta do przecisków dzięki swoim niepowtarzalnym zaletą jest uznawany za najlepsze urządzenie do przecisków na świecie.

Kluczowe parametry:

Długość: 1328 mm
Rury (maks. Ø): 50 mm
20 900,00 PLN
(brutto 25 707,00 PLN)
Najniższa cena od 30 dni: 25 707,00 PLN
Kret GRUNDOMAT to najpopularniejsze i najczęściej wykorzystywane urządzenie do niesterowanych przecisków instalacyjnych.

Działa on w zakresie od 45 do 180mm. Przedstawiony kret do przecisków dzięki swoim niepowtarzalnym zaletą jest uznawany za najlepsze urządzenie do przecisków na świecie. Aktualnie jest on stosowany już przez tysiące użytkowników.

Podstawową cechą, która go wyróżnia na tle innych urządzeń tego typu jest wykorzystanie ruchomej głowicy. Pracuje ona w tzw. systemie „dwutaktowym” (patent TT). Po przez zastosowanie takiego rozwiązania kret (rakieta) charakteryzuje się większą energią uderzeniową i niepowtarzalną celnością. I takt to niszczenie przeszkody, a dopiero w II takcie następuje przemieszczenie korpusu.
Ponadto na różnicę składa się także technologia w jakiej zostało dane urządzenie wykonane oraz materiały. Urządzenie Grundomat został wykonany z pełnego materiału (wałka).

Ponadto użyty do tego materiał wytwarzany jest wg specjalnej receptury TRACTO-TECHNIK GmbH. Wykorzystane teflonowe uszczelki oraz elastoblok zapewniają większą precyzję sterowania, wpływają na poprawienie niezawodności i niskie zużycie powietrza. Grudomat jest urządzeniem jedynym w swoim rodzaju, pozostałe jedynie go naśladują.Poniżej osprzęt do każdego zastosowania w pracach przeciskowych.


Wykonywanie przecisków za pomocą urządzenia przyciskowego GRUNDOMAT jest technologią, którą można zaliczyć do najprostszych, jakie rozróżniamy w dziedzinie technologii bezwykopkowych. Aby wykonać przejście potrzebujemy jedynie kreta do przecisków (rakiety do przecisków) GRUNDOMAT z podstawowym wyposażeniem.