Wiertnica horyzontalna HDD TERRA-JET DJ 20 do przewiertów sterowanych

Wiertnica horyzontalna sterowana HDD TERRA-JET DJ 20 do przewiertów sterowanych

Cena dotyczy lawety wiertniczej bez osprzętu i kabiny operatora, osprzęt dobieramy bezpośrednio pod klienta
Krótki termin realizacji!
Cena zależna od kursu euro

Moc: 55kW zasilana HATZ Diesel (norma Tier 4 final)
Siła ciągu/pchania: 87kN (9 ton)
Moment obrotowy: 2840Nm
Wydajność pompy płuczkowej FMC: 95litry/min (ciśnienie 70bar)
Zalecany zakres pracy: rozwiercanie do 335mm (rura 250mm) długość przewiertu do 200m


75 HP MOCNY I NIEZAWODNY SILNIK HATZ DIESEL
TERRA-JET DJ 20 horyzontalna wiertnica sterowana to idealny wybór dla tych, którzy potrzebują dużej mocy i wydajności w maszynie o kompaktowych rozmiarach. Wyposażona w silnik wysokoprężny HATZ (Euro Stage 5) o mocy 75 KM, ta dzielna maszyna zapewnia do 9 ton siły ciągu i pchania, 2.840 Nm momentu obrotowego i maksymalną prędkość wrzeciona 228 obr. Dodatkowo posiada zabudowaną pompę płuczkową FMC o wydajności 95 l/min (70 bar). Niewielkie gabaryty zapewniają łatwość manewrowania podczas pracy w ciasnych przestrzeniach, a niski poziom hałasu zapewnia ciszę w miejscu pracy - dzięki czemu jest to doskonała wiertnica do użytku zarówno w miastach, jak i na obszarach wiejskich. Krótki czas konfiguracji pozwala na wysoką produktywność i łatwy transport między miejscami pracy.

KOMPAKTOWA I WYDAJNA
DJ 20 oferuje lepszą zwrotność w ciasnych przestrzeniach. To nowoczesna konstrukcja, która została zaprojektowaną tak, aby zmieścić się we wjazdach o szerokości 1.65 metra. Sterowana zdalnie, zapewniająca optymalną prędkość i bezpieczeństwo, maszyna ta jest idealna do projektów wymagających precyzyjnej nawigacji na małych i ciasnych obszarach.


WYCHYLNA KOMFORTOWA KABINA ZE ZINTEGROWANYM OŚWIETLENIEM LED
TERRA-JET DJ 20 oferuje operatorowi pełną kontrolę i komfort. Przestronną kabinę można wychylać automatycznie za pomcą siłownika w zakresie do 60°, co zapewnia najwyższy komfort i wygodę przez cały dzień pracy. Posiada również oświetlenie LED, dzięki czemu możesz kontynuować pracę nawet w
ciemniejszych warunkach.

CHŁODNICA OLEJU NA ZEWNĄTRZ
TERRA-JET DJ 20 posiada innowacyjną konstrukcję zewnętrznej chłodnicy oleju umiejscowioną z tyłu
wiertnicy. To unikalne umiejscowienie zapewnia, że chłodnica ma stały dostęp świeżego, chłodnego
powietrza, a termostat aktywuje się w temperaturach powyżej 50°C (120°F).

PODWOZIE GĄSIENICOWE
Dzięki gumowym gąsienicom sprzęt ten oferuje niezachwianą stabilność i jest w stanie poradzić sobie w najtrudniejszym terenie - żadne wyzwanie nie jest zbyt trudne dla wykonawców.

INTELIGENTNY SYSTEM WSPOMAGANIA WIERCENIA (IDA)
Inteligentne systemy wsparcia wiercenia zastosowane w DJ20, takie jak kontrola siły ciągu, tryb rzeźbienia (łyżeczkowania) i kontrola prędkości wiercenia, zapewniają wydajny i bezstresowy proces wiercenia. Zaawansowany system sterowania CLP pozwala na dostosowanie wszystkim systemom wspomagającym wiercenie optymalnych parametrów do rzeczywistych warunków podziemnego środowiska. Takie zaawansowane sterowanie zapewnia najwyższą produktywność, wydajność i komfort pracy.

NAJWYŻSZE STANDARDY JAKOŚCI SZWAJCARSKIEJ PRODUKCJI
Wszystkie komponenty TERRA-JET spełniają najwyższe standardy jakości w branży budowy maszyn wiertniczych. Wszystkie komponenty są metryczne i ogólnie dostępne na rynku europejskim. Podstawową obsługę serwisową można wykonać w miejscu pracy. Model DJ 20  jest wyposażony w odchylaną pokrywę zapewniającą łatwy dostęp w celu konserwacji i serwisowania maszyny. Przyjazność serwisu zapewnia długą żywotność Państwa wiertnicy.

STWORZONA Z MYŚLĄ O WYDAJNOŚCI
TERRA-JET DJ 20 zapewnia szybką i wydajną pracę dzięki 3-metrowym żerdziom wiertniczym. Pojemność magazynu żerdzi to aż 40 szt co daje 120 metrów przewodu żerdziowego dostępnego na maszynie. Zapewnia to długą nieprzerwaną pracę. Bezpieczny chwilowy promień gięcia żerdzi 25 m pozwala na łatwą nawigację wokół istniejącej infrastruktury użytkowej pod powierzchnią ziemi.

ZĘBATA LISTWA NAPĘDOWA
Wydajny i mocny układ napędowy jest zasilany przez dwa silniki hydrauliczne z przekładniami, co pozwala na niezawodne pchanie sań wrzeciona. Para silników obrotowych generuje pokaźny moment obrotowy dla zapewnienia skuteczności wiercenia.

WYSOKIEJ WYDAJNOŚCI POMPA PŁUCZKOWA (FMC)
Wbudowana wysokociśnieniowa pompa FMC zapewnia wydajność płuczki wiertniczej na poziomie 95 l/min, co pozwala na wiercenie w trudnych warunkach gruntowych. Dzięki trybowi BOOTS operator może chwilowo wykorzystać dodatkową moc, aby pokonać wszelkie trudne przeszkody.

1 027 700,00 PLN
(brutto 1 264 071,00 PLN)
Najniższa cena od 30 dni: 1 264 071,00 PLN