Fabryczny serwis firmy TT

Niemiecka gwarancja jakości firmy TT

Serwis fabryczny TRACTO-TECHNIK GmbH w Polsce.

Serwis urządzeń typu kret marek Tracto-Technik, Hercu Pneumatic, Terra, Terma, Hammerhead

Dział serwisu DTA-TECHNIK jest zawsze do Państwa dyspozycji. Jesteśmy w stałym kontakcie z inżynierami producenta. Oferujemy szeroki wachlarz usług. Wykonujemy przeglądy maszyn, naprawy gwarancyjne, pogwarancyjne oraz dostarczamy części zamienne. Dysponujemy własnym centrum szkoleniowym, w którym szkolimy Operatorów maszyn z zakresu podstawowej obsługi serwisowej i zasad bezpiecznej pracy. Posiadamy specjalistyczne oprogramowanie i wyposażenie serwisowym przy pomocy, którego możemy szybko zlokalizować usterkę i ją usunąć. Nasz samochód serwisowy jest zawsze gotowy do pracy w trybie pilnym.

Pytania, wycena? Pisz do nas lub dzwoń:  +48 789 302 820

Z naszego doświadczenia korzystają często również Klienci, którzy posiadają maszyny innych marek. Zaletą maszyn TRACTO-TECHNIK jest to, że zostały zaprojek­towane tak, żeby w dużej mierze można je było serwisować we własnym zakresie. Jest to ściśle związane z faktem, iż są to specjalistyczne maszyny budowlane i zdarza się, że usterkę trzeba usunąć w warunkach niemalże bojowych. Ponieważ fabryka TRACTO-TECHNIK jest oddalona niespełna 250km od granicy Polski (zakład w Lutzen), wszystkie części eksploata­cyjne, zamienne oraz osprzęt do maszyn w nagłych przypadkach możemy dostarczyć w ciągu 24 lub 48 godzin.

Serwis urządzeń i maszyn do technologii bezwykopowych (krety do przecisków, wiertnice HDD, maszyn do krakingu) w zakresie przeglądu, naprawy oraz konserwacji i modernizacji. 

Przegląd oraz naprawa wciągarek linowych (firm Bagela, Terra Thaler, Volta, OMAC), wdmuchiwarek światłowodów, kompresorów oraz wind załadowczych. 

Usługi warsztatowe: toczenie konwencjonalne, frezowanie konwencjonalne, piaskowanie, cięcie, spawanie stali węglowej, nierdzewnej i aluminium, zaciskanie węży hydraulicznych, precyzyjne gięcie rur konstrukcyjnych i hydraulicznych Tubomat, uzbrajanie rurek instalacji hydraulicznych. 

Pytania, wycena? Pisz do nas lub dzwoń:  +48 789 302 820

Skontaktuj się z nami

Informujemy, iż odpowiedź na Państwa pytanie zostanie udzielona przez firmę DTA-TECHNIK Sp. z o.o. na podany adres e-mail. Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez firmę DTA-TECHNIK Sp. z o.o. dla celów udzielenia odpowiedzi. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do uzyskania odpowiedzi. Administratorem danych jest firma DTA-TECHNIK Sp. z o.o..