Recykler do asfaltu BA7000 F

Recykler do asfaltu BA7000 F


Recyklery niemieckiej firmy Bagela są od wielu lat znane w naszym kraju i chętnie użytkowane zarówno do remontów cząstkowych, jak i całkowitych odtworzeń nawierzchni po robotach kanalizacyjnych.


Pozwalają na uniezależnienie się od wytwórni masy bitumicznej, i umożliwiają prowadzenie prac nawet w warunkach zimowych.

Kluczowe parametry:

Ciężar: 2300 kg
Wydajność: do 7 t/h
Palnik olejowy: 280 kW

Recyklery do asfaltu


Charakterystycznymi cechami recyklerów Bagela jest długi okres bezawaryjnej pracy oraz nieporównywalnie wyższa wydajność niż innych tego typu urządzeń dostępnych na rynku. Dzięki chronionemu niemieckim patentem innowacyjnemu systemowi mieszania masy w bębnie, proces przeróbki odbywa się na okrągło. Napełnianie i pobór masy są realizowane w trybie ciągłym, nie ma potrzeby wykonywania okresowych zamykań klap wysypowych związanych z dogrzaniem.

Wydajności produkowanych obecnie recyklerów mobilnych wynoszą 4, 7 i 10 t masy na godzinę pracy, oczywiście w cyklu ciągłym. Możliwa i coraz częściej stosowana jest również zabudowa stacjonarna recyklerów na placu budowy, głównie największych typu BA 10000, odbiór masy do termosów samochodowych i przewóz w miejsce układania.